Apple замовила 10 мільйонів мини-айпадов

Азіатські партнери Apple отримали замовлення на виробництво 10 мільйонів мініатюрних моделей iPad. Про це повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на неназване джерело серед азіатських постачальників компонентів.

Розміщене Apple замовлення виявилося приблизно удвічі більшим, ніж у Amazon на планшети Kindle Fire, розповіли співрозмовники газети. Це свідчить про те, що в Купертино чекають високого попиту на компактні iPad, і не бояться, що 7-дюймову нішу раніше зайняли Google(Nexus 7) і Amazon(Kindle Fire HD).

Чутки про iPad mini, як його прозвала преса, ходять ще з 2010 року. Айпеду-молодшому приписують 7,85-дюймовий Retina – дисплей, низький цінник, а також 8-контактний док-коннектор Lightning, як у нового смартфону iPhone 5. Очікується, що вартість iPad mini не перевищить 300 доларів.

Аналітики сходяться на думці, що презентація бюджетного iPad пройде 10 жовтня, а в продаж він поступить до листопада. Цього тижня Apple може почати розсилати запрошення на презентацію.

Раніше цього місяця з’явилися відомості, що масове виробництво мини-планшетника вже було розпочате на заводі у Бразилії. На потужностях якої компанії було задіяно складання, не уточнювалося.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.