Apple відповіла на претензії до камери iPhone 5

Apple відреагувала на скарги власників iPhone 5, пов’язані з появою фіолетових плям на фотографіях. Цей недолік техноблогери і користувачі помітили відразу після релиза смартфону. Їх невдоволення викликало те, що знімок придбаває неприродний відтінок, якщо камера айфону була наведена на яскраве джерело світла, або якщо знімок був зроблений поблизу від нього.

У електронних листах компанія Тіма Кука почала відповідати на скарги ще минулого тижня. Техподдержка Apple називала ситуацію нормальною, а користувачам під час зйомки радили не направляти камеру на джерела світла.

Тепер же Apple розмістила на своєму сайті офіційне роз’яснення з рекомендаціями, як звести ефект плям до мінімуму. Більшість компактних камер, включаючи такі в кожному поколінні iPhone, призводять до появи спалахів різних форм по краях фотографії, якщо джерело світла не потрапляє в кадр, – говориться в заяві.

Появу на знімку ореолу Apple зв’язала з тим, що джерело світла, розташоване під кутом, може викликати відображення від поверхонь усередині модуля камери і на сенсорі камери. Щоб позбавитися від фіолетового сяйва, в таких випадках інженери компанії рекомендують злегка змінити положення камери, щоб яскраве світло потрапляло в об’єктив

Як відмічає блог MacRumors, в iPhone 5 використовується та ж камера, що і в попередній моделі – iPhone 4S. Вона щоб вона влізла в компактніший корпус, її товщина була зменшена на 20%. Крім того, до камери було додано сапфірове захисне скло, були поліпшені технології обробки зображень і шумозаглушування, а також доданий новий динамічний режим при зйомці в умовах низької освітленості. Не виключено, що ці особливості могли вплинути на якість знімків.

Фотографії, зроблені на камеру iPhone 4S(ліворуч) і iPhone 5. Колаж The Next Web.

Окрім плям на фотографіях, перші власники нового айфону віднесли до числа явних недоліків облаштування подряпини і відмітини, що досить швидко з’являються на моделі чорного кольору. Apple відповіла на претензії аналогічним чином, заявивши, що подряпатися може будь-який продукт з алюмінію, і це нормально.

Презентація iPhone 5 пройшла 12 вересня. Нова модель смартфону отримала витягнутий корпус, Retina – дисплей з діагоналлю 4 дюйми(1136х640), потужніший процесор A6 і компактний док-роз’єм для синхронізації(Lightning). Схудлий смартфон налічує в товщину 7,6 мм, а важить 112 р. На відміну від попередніх айфонів, новинка навчилася працювати усередині 4G-сетей(LTE).

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.