Apple відмовиться від iPhone 3GS

З виходом iPhone шостого покоління Apple, швидше за все, прибере з актуального модельного ряду айфон 3GS. Ця версія смартфону є найстарішою в лінійці – вона продається з 2009 року і досі отримує оновлення. Місце 3GS займе iPhone 4, що вийшов влітку 2010-го. Про це пише The Daily Telegraph з посиланням на джерела серед роздрібних магазинів Великобританії.

Відмовившись від продажів 3GS, Apple також може випустити модифікацію iPhone 4S(найсучаснішій на сьогодні моделі) з пам’яттю 8 ГБ, яка займе середню цінову категорію. Так, айфоном початкового рівня стане iPhone 4 з 8 ГБ, який можна буде отримати безкоштовно за умови укладення контракту на послуги зв’язку.

Газета також відмічає, що Apple забезпечить iPhone 5 підтримкою мереж четвертого покоління і слотом для наносимок. Продажі нового айфону у Великобританії стартують протягом тижня після 21 вересня, повідомили джерела.

Apple призначила деяку презентацію на 12 вересня в Сан-Франциско. Швидше за все, саме на ній компанія покаже шосте покоління iPhone. Чутки з різних джерел приписують новому смартфону великий дисплей до 4 дюймів(1136х640 точок), четирехядерний процесор A6, внутрішню пам’ять об’ємом до 64 ГБ, 8-мегапиксельную камеру, чіп NFC, 1 ГБ оперативки і підтримку 4G-сетей(LTE).

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.