Apple приділить більше уваги HTML5

Apple придбала американський стартап Particle, який спеціалізується на маркетингу і створенні веб-застосувань за допомогою HTML5. Угода пояснюється прагненням виробника iPhone і iPad притягнути на свою сторону команду досвідчених розробників, а не бажанням оволодіти їх технологіями.

Як пише CNET з посиланням на інформоване джерело, Apple купила Particle за неназвану суму минулого місяця. Проте, з майже десятка співробітників переїжджати в Купертино погодилися не усі. Згідно з їх профілями в LinkedIn, від переходу в Apple відмовилися деякі інженери і розробники призначеного для користувача інтерфейсу.

Particle була заснована на початку 2008 року. Серед її клієнтів числяться Google, Motorola, Amazon, Yahoo, Sony і Apple. Відомо, що одним з ранніх інвесторів компанії став піп-співак і актор Джастин Тимберлейк. Він же профінансував проект соціальний відеосервіс Robo.to, створений Particle.

До поглинання команда Particle працювала, зокрема, над iTunes Extras і сайтом Apple.com. Тепер вона, швидше за все, займеться поліпшенням веб-версіями хмарного сервісу iCloud і рекламної платформи iAds.

Apple рідко оголошує про покупки. Particle, ймовірно, стала третьою компанією, яку вона придбала цього року. У лютому Apple стала власником Chomp, що розробила технологію пошуку по додатках, а в січні була закрита угода по поглинанню Anobit, ізраїльського виробника модулів флеш-памяти. Як вважають експерти, ця купівля стала найбільшою за всю історію Apple.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.