Apple почала переманювати картографів з Google

Для роботи над своїм новим картографічним сервісом, що викликав вал невдоволення користувачів і критику експертів, Apple вирішила притягнути фахівців, що раніше працювали над картами Google.

Як пише TechCrunch з посиланням на власні джерела, Apple за допомогою рекрутеров намагається переманити до себе на роботу співробітників, працюючих в Google над картами. Багато хто з них з радістю приймає пропозицію, оскільки працювати над новим продуктом набагато цікавіше, ніж по дрібницях шліфувати в цілому вже давно закінчену платформу.

Відмова Apple від використання карт Google в мобільній платформі iOS для iPhone і iPad виявився дещо поспішним. Нові карти Apple використовують дані численних постачальників, але результат доки поступається аналогічним продуктам від Google і Nokia. Бракує як деталізації у багатьох районах, особливо за межами великих міст в США, так і відомостей про заклади і організації.

Що говорити, якщо навіть Тверську вулицю в Москві Apple перейменувала назад у вулицю Горького. Провалом конкурента не забули скористатися інші виробники смартфонів. Nokia нагадала в офіційному блозі про переваги своєї картографічної і навигационнной платформи. У свою чергу, належна Google Motorola запустила в Twitter кампанію з використанням висміюючого Apple хештега #iLost, що можна перевести як айпотерялся.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.