Apple найняла головного технолога Adobe

Кевін Лінч, який займав з 2005 року посаду директора з технологій в Adobe, перейде на роботу в Apple. У компанії Тіма Кука топ-менеджер отримає пост віце-президента з технологій., Передає Bloomberg.

Лінч вже подав документи про відставку. Adobe він покине в п’ятницю, 22 березня. Компанія, що випускає програмний пакет для роботи з графікою і мультимедіа Creative Suite, не планує шукати заміну досвідченому співробітнику. Обов’язки Лінча будуть розподілені між керівниками інших бізнес-підрозділів компанії під керівництвом гендиректора Шантану нарайан.

На період перебування Лінча на посаді припав конфлікт між Adobe і Apple з питання використання мультимедійної технології Flash в iPhone і iPad. Тодішній гендиректор Apple Стів Джобс був незадоволений тим, що вона швидко витрачає заряд акумулятора, працює повільно і непридатна для сенсорних дисплеїв. В результаті застосування Flash в «яблучної» продукції було заблоковано. У відповідь Лінч назвав Apple «садом, обнесли стіною», і заявив, що такий вчинок буде дорого коштувати її клієнтам.

Конфлікт вщух восени 2011 року, коли Adobe фактично визнала правоту Джобса, оголосивши про відмову від Flash на мобільних пристроях. Замість підтримки флеш-технології на смартфонах і планшетах компанія зробила вибір на користь мобільних додатків і перспективних рішень на HTML5.

Незважаючи на конфлікт з Джобсом, у Лінча є великий досвід співпраці з Apple. У 1984 році він брав участь у створенні видавничої системи FrameMaker для комп’ютерів Mac На початку 90-х він був співробітником компанії General Magic, де працював разом з інженерами «маку», а в 1996 році приєднався до Macromedia, яка була придбана Adobe в 2005 році.

Одна з останніх розробок Лінча на посаді в Adobe – «хмарна» служба Creative Cloud, яка дозволяє дизайнерам синхронізувати малюнки між декількома пристроями (наприклад, планшетником iPad і ПК). Сервісом, який був запущений влітку 2012 року, користуються 500 тисяч чоловік.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.