Apple купить візуальну соцсеть

Apple близька до купівлі стартапа Color Labs, що створив візуальну соціальну мережу для обміну фотографіями і відео. Йдеться про угоду з двозначними цифрами в мільйонах доларів, пише блог The Next Web з посиланням на обізнані джерела. Попередня домовленість про продаж Color досягнута, проте необхідні документи ще не підписані.

Color – це геолокаційна соціальна мережа для обміну фотографіями і відеороликами. Він дозволяє прив’язувати знімки до певного місця, ділитися ними з тими, що знаходяться поруч людьми і дивитися фотографії разом в режимі слайд-шоу. Color встигла випустити двох клієнтів – для iPhone і Android – смартфонів.

Минулого року стартапу, який створив Біл Нгуен, готували велике майбутнє. У березні 2011-го багатообіцяюча компанія отримала 41 мільйон доларів від таких великих інвесторів, як Sequoia Capital, Bain Capital Ventures і Silicon Valley Bank. Великій популярності програма, проте, так і не отримала.

Нгуен також же є засновником потокового онлайн-радіо Lala Media, який Apple купила в грудні 2009 року за 80 мільйонів доларів. На думку TNW, виробника i – гаджетів могли зацікавити патенти Color, пов’язані з технологією економії заряду акумулятора, форматом файлів для запису HD – відео, соціальним графом і GPS – навігацією.

Раніше цього тижня стало відомо, що Apple придбала інший стартап – Particle, який спеціалізується на маркетингу і створенні веб-застосувань за допомогою HTML5. До поглинання команда розробників працювала, зокрема, над iTunes Extras і сайтом Apple.com. Тепер уже колишні співробітники Particle, швидше за все, займуться поліпшенням веб-версій хмарного сервісу iCloud і рекламної платформи iAds.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.