Apple і Google залишили конкурентам 15% ринку США

Дві провідні операційні системи – Apple iOS і Google Android – захопили 85% американського ринку смартфонів. Згідно із звітом comScore, в липні 2012 року доля гуглофонов склала 52,2%, а iPhone – 33,4%.

Аналітики пояснили зростання Android успішними продажами флагмана Samsung – Galaxy S III, який вийшов у кінці червня. В той же час доля iPhone за три місяці підросла на 2%, і тепер смартфон Apple займає третину ринку США.

За той же період BlackBerry OS – операционка від Research in Motion(RIM) – втратила 2,1%. Зараз її доля складає 9,5%. Позиції конкурентів – Microsoft і Symbian – теж скоротилися, але ненабагато.

У рейтингу виробників перше місце продовжує зберігати Samsung(25,6%), друге LG(18,4%), а третє – Apple(16,3%). На четвертому йде Motorola(11,2%), на п’ятому – HTC(6,4%). За квартал долі компаній змінилися несильно, проте в найближчі декілька тижнів розстановка сил поміняється.

Очікується, що 12 вересня Apple покаже новий iPhone, а Nokia і Microsoft представлять смартфони Lumia на Windows Phone 8 вже сьогодні. Крім того, сьогодні в Нью-Йорку флагманський смартфон Droid RAZR HD може анонсувати Motorola.

Між тим iPhone уперше з моменту виходу в 2007 році не став смартфоном, що самим, що продавався, в США, поступившись Galaxy S III, пише BGR з посиланням на аналітика Canaccord Genuity Майкла Уокли. Частково це можна пояснити тим, що американці відклали купівлю айфону, вирішивши дочекатися нової моделі. Проте в жовтні, вважає експерт, Apple поверне собі титул, навіть якщо вона не зможе добитися в суді заборони на продаж облаштувань Samsung.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.