Анонсовано HTC One на «стокової» Android

Компанія HTC представила спеціальну версію смартфона One, что працює під управлінням «чистої» Версії Android.Продажі новинки почнут з 26 червня. Замовити ее можна буде через інтернет-магазин Google Play. Ціна на HTC One з «досвідом Nexus» и 32 гігабайтамі внутрішньої пам’яті складі почти 600 долларов.

Як заявивши на конференции D11 Сандарам Пічаї, Який очолює розробка Android, новий HTC One получит найсучаснішу прошивку – 4.2.2 (Jelly Bean), якові Google буде оперативно оновлюваті до Нових версій. Фірмову оболонка Sense, Зайві програми та інші надбудові HTC з неї видалялися.

Так, HTC One з «Еталон» Android (Nexus experience) стані третьою різновідом смартфона. Компанія Вже предлагает модель SIM Unlocked за 600 долларов, що не прив’язаний до оператора, а такоже Developer Edition за 650 долларов – версию для розробніків c 64-гігабайтнім накопичувачі.

Американський блог The Verge, дерло ознайомівся з HTC One на «стокової» Android, виявило у него кілька Особливе. По-перше, тому что у смартфона незвичне Розташування кнопок ( «Додому» находится праворуч, а не по центру), щоб перейти до помічника Google Now, нужно затріматі палець на «домашній» клавіші. Подвійне натіскання на неї відкріває список всех запущених програм.

Як і друга, аудіотехнологія Beats Audio буде активна весь час, даже незважаючі на ВІДСУТНІСТЬ софта HTC. Відмінність від One з оболонками Sense Полягає только у відсутності іконкі на панелі меню зверху. Такоже з Android успешно потоваришували «ультрапіксельную» камеру One – ніякої різниці Користувачі НЕ помітять. Огляд «Звичайний» HTC One виходом на Вестях.Хайтек.

Видання Gizmag з посилання на агентство кілька джерел (включаючі аналітика Лару Чен и Twitter-блог @evleaks) отмечает, что в перспектіві HTC может віпустіті ще одну модель One з «підрослі» до 5,9 дюйма дисплеєм Full HD. «Планшетофони» зовні НЕ відрізнятіметься від смартфона.

Пристрою пріпісують 2,3-гігагерцевій чіп Qualcomm Snapdragon 800, 2 гігабайті «оперативки» и 16 ГБ пам’яті з підтрімкою карт microSD. Кажуть, що гаджет буде працювати на Android 4.3 (Key Lime Pie) – Ще не анонсованої Версії Android.

Тім годиною, за данімі агентства Bloomberg, HTC відклала плани з випуску великого планшетника на Windows. Замість него компанія нібіто хоче сделать більш компактний, 7-дюймовий «таблетку» з ARM-процесором на тій же платформі. Про дату ее Вихід поки Нічого НЕ повідомляється.

Джерела: блог HTC, The Verge, Gizmag, Bloomberg

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.