AMD дозволить запустити Call of Duty на Windows – планшетах

Компанія AMD представила новий APU Z – 60(кодове ім’я Hondo). Це чіп, в якому центральний процесор об’єднаний з графічним ядром. Енергоефективний Z – 60, що виготовляється 40-нм техпроцессу, розрахований спеціально на нові планшети з Windows 8, які поступлять в продаж до кінця жовтня.

Z – 60 оснащений двоядерним центральним процесором c тактовою частотою 1 ГГц, графікою AMD Radeon HD 6250, підтримкою USB 3.0 і кеш-пам’яттю другого рівня об’ємом 1 МБ. Час автономний роботи – до восьми годин в режимі перегляду сайтів, і до шести при безперервному перегляді відео(720р).

Максимальний дозвіл екрану, який зможе підтримувати Z, – 60, складає 1920х1200. Вбудована функція Start Now прискорює вихід з сплячого режиму. Встановлювати чіп можна в планшетники з товщиною корпусу до 10 мм.

Як пише The Verge, характеристики Z – 60 дозволяють грати на планшеті в 3D-шутер Call of Duty : Modern Warfare 2(у дозволі 1024х768 при 30 кадрах в секунду).

У минулому у AMD не було чіпів, що поєднують в собі обчислювальну потужність і низьке споживання енергії. Компанія займалася постачанням процесорів для ПК, лептопов, серверів, побутових приладів і іншої більш-менш габаритної техніки.

Проте такі чіпи швидко перегрівалися, тому не були придатні для використання в планшетах. Стратегія виробника помінялася влітку 2011-го, коли AMD очолив Рори Рид.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.