Amazon близька до анонса Kindle Fire 2

Останні відомості, що стосуються компанії Amazon, все ясніше вказують на те, що вона близька до анонса планшета Kindle Fire 2. Ритейлер відзвітував, що на його складі повністю закінчилися запаси моделі першого покоління, і замовити її в інтернет-магазині компанії більше не можна.

Крім того, Amazon назвала Kindle Fire своїм найуспішнішим продуктом. Не розкриваючи об’єми продажів, компанія заявила, що її планшетник зайняв 22% американського ринку.

Тепер практично не доводиться сумніватися, що в наступній четвер, 6 вересня, Amazon покаже нову Kindle Fire другого покоління. Запрошення на презентацію компанія почала розсилати минулого тижня. Тема заходу не уточнювалася, проте обізнані джерела натякали на деякий великий анонс.

Чутки про Kindle Fire 2 йдуть вже давно. Раніше в якості найбільш вірогідної дати запуску нової моделі називався саме початок III кварталу 2012 року. Стверджувалося, що ціна на планшетник залишиться колишньою – близько 200 доларів, – тоді як дозвіл дисплея буде збільшений з 1024х600 до 1280х800 пікселів.

Нагадаємо, що Kindle Fire був представлений у вересні минулого року. Планшет має 7-дюймовий дисплей, 2-ядерний процесор, 512 оперативною і 8 Гб флеш-памяти. Апарат працює на сильно видозміненій версії Android 2.3(Gingerbread) без яких-небудь застосувань від Google – розробника операційної системи.

Випустивши 199-доларовий Kindle Fire, Amazon першою зайняла нішу надбюджетних планшетников. Ритейлер в основному заробляє не на самих продажах, а на цифровому контенті для пігулки. Тактикові Amazon перейняла Google, анонсувавши в червні 2011-го Nexus 7 з такою ж ціною і діагоналлю екрану.

Завдяки порівняно невисокій ціні і екосистемі Amazon Kindle Fire всього через три місяці після релиза став найуспішнішим Android – планшетом. При цьому Fire популярний тільки в США, а покупцям з інших країн він майже невідомий. У недавній статистиці IDC говориться, що в II кварталі 2012 року Amazon зайняла 5% на світовому ринку планшетников, а Apple – 68%.

Між тим фотографії, на яких нібито зображений Kindle Fire 2, опублікував блог The Verge. Зовні він схожий на першу модель, за винятком виїмки на одному з країв. Вважають, що в неї вбудований мікрофон для відеодзвінків. Також знімках видно фронтальна камера і підтримка додатка Skype – важливій функції навіть для бюджетного планшетника.

Тим часом агентство Reuters з посиланням власні джерела повідомило, що в Kindle Fire 2 буде реалізована підтримка онлайн-карт Nokia. Інформатори стверджують, що Amazon вбудує в новий планшет функцію геолокации. Пристрій визначатиме місце розташування за допомогою GPS- датчика, або на основі методу тріангуляції Wi – Fi.

Нарешті, 6 вересня Amazon може показати не єдину версію Fire 2. Раніше, як пише BGR, ритейлер запатентував планшетник з двома дисплеями. За задумом компанії, у такої моделі один повноколірний ЖК-екран має бути розташований на передній панелі, а другий, виготовлений за технологією електронного чорнила, – на задній.

Так, одна особа повинна служити для перегляду мультимедійного контенту(фотографій і відео), а друге – для читання електронних книг. При цьому користувачі зможуть перетягувати вміст одного дисплея на іншій, економлячи таким чином акумулятор. Не виключено, що дволика модель Kire може бути показана наступного тижня.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.