Adblock переміг нову систему коментарів YouTube

У браузерного плагіна Adblock Plus з’явилася нова функція, що дозволяє йому блокувати небажані елементи на YouTube, включаючи недавно з’явилася на сайті деревоподібну систему коментарів. Анонсуючи розширені можливості ABP, розробники програми висловили невдоволення тим, що користувачів примушують залишати коментарі до роликів під своїми справжніми іменами в соцмережі Google+.

«У цих умовах неможливо зберігати анонімність», – нарікають вони. «Крім сумнозвісного 30-секундного рекламного відео YouTube вбудовує багато іншого контенту в ваш браузер, наприклад, коментарі або рекомендації, – пишуть творці ABP, – наша сторінка YouTube Customizer допоможе вам вибрати, що ви хочете бачити, а що ні».

Вибіркової блокування піддаються 10 різних елементів: коментарі, пропоновані і рекомендовані відео (в т.ч. після закінчення ролика), анотації всередині кліпів, вкладка «Поділитися», правий блок з каналами та ін. Можна відключити як деякі елементи, так і все відразу .

Перед тим як налаштовувати блокування, потрібно завантажити додаток ABP для браузерів (є версії під Firefox, Chrome, Opera, Internet Explorer і Android). Крім YouTube розробники плагіна пропонують «очистити» від реклами і непотрібних вкладок Facebook.

ABP – одна з багатьох утиліт, що дозволяють позбутися нав’язливої реклами. Google, яка в основному заробляє саме на оголошеннях, з кінця 2012 року веде полювання на ABP, AdBlocker, AdAway, AdFree і інших блокувальників. У лютому пошуковик сильно ускладнив життя користувачам, змусивши їх вручну налаштовувати проксі-сервер для ABP, а в березні він провела масову чистку Google Play від таких утиліт.

Тілль Фаїді, співзасновник ABP, відреагував на такі заходи різкою критикою Google. «Я усвідомлюю, що рекламні доходи дуже важливі для Google, але зрозумійте – AdBlock Plus не блокує автоматично всі оголошення; ми просто даємо користувачам право вибрати, які потрібно приховати, а які залишити », – заявив він.

Джерело: блог ABP

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.