ADATA випустила найтонший зовнішній диск

Буквально через декілька днів після того, як Toshiba показала свій надтонкий жорсткий диск, компанія ADATA випустила модель DashDrive Elite HE720, яка перевершила свого попередника. Товщина накопичувача від ADATA складає 8,9 міліметра, від Toshiba – 9 міліметрів.

Така крихітна відмінність в товщині навряд чи буде для когось вирішальним чинником при купівлі, а ось різниця в ціні, швидше за все, вплине на вибір. DashDrive Elite HE720 коштує в США 90 доларів, а Toshiba Canvio Slim – 115 доларів. 25 доларів різниці в ціні – це дуже істотно, враховуючи, що обидві моделі мають схожі технічні характеристики: місткістю в 500 гігабайт, інтерфейсом USB 3.0 і практично ідентичними габаритами, повідомляє Gizmag

За великим рахунком пристрої розрізняються тільки дизайном. Жорсткий диск від Toshiba випущений в корпусі з чорного або сріблястого матового алюмінію, а накопичувач від ADATA може похвалитися корпусом з нержавіючої сталі із заявленим 9-рівневим захистом від подряпин. Більше того, в якості бонуса до the DashDrive Elite HE720 додається трирічна гарантія і 60-денна лицинзия на антивірус Norton Internet Security.

Світ електронної техніки рухається і міняється дуже швидко. Ситуація з жорстким диском від ADATA – ще одне підтвердження цього. Canvio Slim позиціонувався як найтонший і досконаліший устрій на ринку, проте вже через декілька днів конкуренти випустили продукт, який виявився трохи компактніший і дешевший.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.