Працедавцям заборонили шпигувати за співробітниками в соцсетях

Губернатор Каліфорнії Джері Браун підписав два закони, спрямованих на захист приватності. Тепер працедавці і викладачі не зможуть вимагати у співробітників і студентів паролі від їх аккаунтів в Facebook, Twitter і інших соціальних мережах.

Саме у Каліфорнії почалася революція, захестнувшая весь світ – соціальні мережі. Саме Каліфорнія повинна першою захистити своїх жителів від посягань на їх аккаунти, написав Браун в замітці на Facebook. Слід зазначити, що події такого роду трапляються в США досить часто. Приміром, в квітні цього року вчителька з Мічігану була тимчасово відсторонена від роботи після того, як відмовилася надати директорові школи доступ до її аккаунта на Facebook, повідомляє CNET.

Аналогічний законопроект, можливо, буде ухвалений і у Вашингтоні, там він називається Password Protection Act Of 2012(Акт про захист паролів 2012). Цей закон також спрямований на те, щоб не дозволити працедавцям отримати доступ до аккаунтів користувачів в соціальних мережах, крім того, він заборонить працедавцям карати співробітників, що відмовляються надати доступ до свого аккаунта.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.