Instagram виявився всесвітньою замочною щілиною

Фотоприложение-соцсеть Instagram за два роки існування стало глобальним явищем: 100 мільйонів чоловік роблять знімки практично скрізь, у тому числі там, куди зазвичай не так-то просто потрапити. Сервіс Worldcam дозволяє швидко знайти фотографії з Instagram, зроблені за певною адресою. Приміром, можна заглянути в штаб-квартиру Microsoft.

Принцип Worldcam простий: користувач вибирає місце, що цікавить його, вказуючи місцезнаходження потрібної будівлі або вводячи його адресу, а сервіс видає усе Instagram – фотографії, зроблені там.

Слід зазначити, що користуватися сервісом приємно і захоплююче, проте він не позбавлений недоліків. По-перше, на більшості знайдених ним фотографій – просто обличчя незнайомих людей, що не занадто-то інформативно. По-друге, Worldcam працює досить нестабільно, іноді доводиться чекати декілька хвилин, перш ніж він видасть потрібні фотографії.

Сервіс показує список найпопулярніших запитів по кожному місту. Приміром, на момент написання статті в Москві найчастіше шукали фотографії зроблені в таких місцях як ТРЦ Європейський, ТРК Атриум, АФИМОЛЛ Сити(AFIMALL), ДС Сокільники, Факультет журналістики МГУ, ЦПКиО ім. Горького.

Можна заглянути і в телецентр ВГТРК на Шаболовке, де розташовується редакція Вістей.Хайтек, а можна – на базу ВПС США в Неваді. У свою чергу, журналісти з Gizmodo підглянули за допомогою Worldcam за співробітниками офісу Microsoft.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.