IPad mini порівняли з потенційними конкурентами

Вже цього місяця Apple може показати новий продукт – версію планшета iPad зі зменшеною діагоналлю екрану. Чутки про цю модель ходять ще з 2010 року. Айпеду-молодшому приписують 7,85-дюймовий Retina – дисплей, низький цінник, а також 8-контактний док-коннектор Lightning, як у нового смартфону iPhone 5.

Очікується, що вартість iPad mini не перевищить 300 доларів. Так, за ціною він буде порівнянний з 7-дюймовими планшетниками Nexus 7, який з липня випускає Google, і Kindle Fire HD від Amazon(вийшов у вересні).

За даними журналу Fortune, презентація бюджетного iPad пройде 10 жовтня, а в продаж він поступить до листопада. Таку ж дату раніше назвав відомий аналітик Jeffries Co. Пітер Майзек. Вважають, що запрошення на прес-конференцію Apple почне розсилати наступного тижня. Якщо вірити японському блогу Macotakara, складання планшетника йде на заводі у Бразилії.

Уявлення про те, як виглядатиме iPad mini, можна отримати вже зараз. Видання phoneArena опублікувало декілька фотографій, на яких міні-планшет порівнюється з продукцією конкурентів. На знімках, швидше за все, зафіксований макет, зроблений з компонентів для реальної моделі.

Як видно, корпус iPad mini трохи ширший, ніж у Nexus 7(якщо тримати їх в портретному режимі), але тонше. В порівнянні з iPad 3, габарити нової моделі приблизно в півтора рази менше.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.