У Росії почалися продажі Sony Xperia SL

Російське представництво Sony Mobile оголосило про початок продажів нового Android – смартфону Xperia SL. Апарат є трохи вдосконаленою версією флагмана Xperia S, що з’явився на початку року.

По дизайну Xperia SL копіює Xperia S, збереглася у тому числі і незвичайна прозора вставка в нижній частині корпусу, в якій підвішені значки кнопок. Натискати, правда, доводиться не на них, а на ті, що підсвічуються точками сенсорні кнопки трохи вищі.

Смартфон працює на передостанній версії Android – 4.0.4 Ice Cream Sandwich – і оснащений 1,7-гігагерцовим двоядерним процесором. 4,3-дюймовий LCD – екран дозволом 1280 на 720 точок підтримує покращуюче перенесення кольорів у фото і відео технологію Mobile Bravia Engine.

Як і інші топові смартфони Sony 2012 року, Xperia SL оснащений 12-мегапиксельной основною камерою, здатною знімати відео в дозволі Full HD. Є присутньою і фронтальна камера для відеочату. Місця для зберігання важкого відео і великих фотографій вистачає – вбудований накопичувач має об’єм 32 гігабайти. Для зйомки можна використати виділену клавішу, що зручно.

Смартфон підтримує технологію NFC, а в комплекті постачання є 2 NFC – мітки. Апарат можна запрограмувати так, щоб при тому, що піднесло до мітки він запускав певну програму або заданим чином міняв налаштування. Наприклад, можна задати перехід у беззвучний режим, коли смартфон кладеться на прикроватную тумбочку, або включення навігаційної програми в автомобілі.

Окрім міток і традиційних зарядника, кабелю і дротяної стереогарнитури, в комплекті є навіть кабель HDMI. Ціна новинки досить демократична для майже флагманського апарату і складає 21 000 рублів.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.