Планшет Razor зможе запускати ігри для ПК

Компанія Razer, відома своїми ігровими ноутбуками, розробила незвичайний планшет на ОС Windows 8 під назвою Project Fiona. За допомогою цієї пігулки можна буде повноцінно насолоджуватися іграми, створеними для ПК.

Минулого місяця Razer оголосила про те, що збирається розробити незвичайний ігровий пристрій, на своїх сторінках в Facebook і Twitter. Пізніше проект засвітився на виставці CES в Лас-Вегасі, відтоді про нього нічого не було чутно. Проте нещодавно журналісти Engadget виявили офіційні характеристики пристрою на сайті Федеральної комісії з комунікацій США.

Викладені на ресурсі документи дають зрозуміти, що Razer вирішила відмовитися від вбудованих в планшет бічних джойстиків, замінивши їх на знімні. Також згадуються контроллер, що перезаряджається, підживлюється самим планшетом. Мабуть, зміни в дизайні пігулки є результатом моніторингу громадської думки в Facebook. Протягом всього часу розробки планшета Razer активно працює з аудиторією, прислухаючись до її думки.

Цілком можливо, що поточна версія пігулки сильно відрізняється від остаточної, проте зміни, які Razer привнесла до дизайну пристрою, говорять про те, що проект активно розвивається.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.