Виробники вірять в успіх Windows 8

Виробники повірили в успішне майбутнє операційної системи Microsoft Windows 8. Про це можна судити по ультрабукам, планшетах з клавіатурою, що відстібається, гібридах, ПК з сенсорним екранам і іншим пристроям, показаним на виставці електроніки IFA 2012 у Берліні. Об’єднуючою рисою багатьох новинок, що сильно відрізняються один від одного габаритами і форм-фактором, стала саме вісімка.

Стенд Dell виявився одним з найцікавіших. Компанія вирішила відродити лінійку Duo – гібридів ноутбуків і планшетів, – випустивши XPS Duo 12. Перша модель з цієї серії вийшла ще у кінці 2010 року, проте із-за незадовільних продажів незабаром зникла з прилавків. Мабуть, Dell вирішила, що її пристрій випередив час, і з релизом Windows 8 покладає великі надії на нову версію.

XPS Duo 12 можна віднести до класу конвертованих лептопов. На відміну від більшості гібридів, що мають міні-клавіатуру, що підключається, у моделі Dell вона відсовується на шарнірі. Крім того, дисплей Duo 12 можна повертати на 180 градусів усередині металевої рамки. В порівнянні з версією позаминулого року, новинка тонша, має підсвічування клавіатури і великий безкнопочний тачпед. Ціну і дату релиза Dell доки не розголошує.

До числа компаній, плануючих випустити трансформери, приєдналася Hewlett – Packard. Виробник представив на IFA 2012 11,6-дюймовий планшетник ENVY X2, який після підключення до нього клавіатури перетворюється на нетбук. Апарат має 8-мегапиксельную основну камеру, окату фронтальну(720р), SSD – накопичувач на 64 ГБ і NFC- чіп.

HP ENVY X2 :

HP не залишила без уваги і любителів ультрабуков, показавши Envy Spectre XT завтовшки 17,9 мм. Його особливість – підтримка сенсорної версії Windows 8. На лептопе розташовані порти USB 3.0, HMDI і гигабитний Ethernet. Вартість базової моделі, що включає жорсткий диск об’ємом 500 ГБ, складе 1,400 доларів.

HP Envy Spectre XT :

Не відстає від конкурентів і Acer, що анонсувала на IFA 2012 ультрабук Aspire S7. На думку зарубіжних оглядачів, що відвідали виставку, ця модель вийшла, мабуть, найвдалішим клоном MacBook Air. Як і у макбука Apple, корпус новинки виготовлений з цілісного куса алюмінію. Про Aspire S7 доки відомо лише те, що він має в розпорядженні екраном діагоналлю 11,6 дюйма і HD – дозволом(1920х1080).

Acer Aspire S7 :

Серед інших Windows – сумісних ультрабуков-планшетів виділимо Satellite U925T від Toshiba. Апарат примітний тим, що його клавіатура висувається згори, а не знизу. Модель укомплектована процесором Intel Core i5 третього покоління, 12,5-дюймовим дисплеєм, Bluetooth 4.0, HMDI, основною HD – камерою і 3-мп оком з автофокусуванням.

Незвичайний пристрій – Taichi – показала на IFA 2012 Asus. Воно є конвертованим ноутбуком-планшетом з двома дисплеями. Другий екран, що підтримує введення із стилуса, розташований на зворотному боці кришки. Обидва дисплеї функціонують незалежно один від одного, тому теоретично користуватися гібридом зможуть відразу дві людини. Дозвіл основного екрану складає 13,3 дюйма, зовнішнього, – 11,6 дюйма. Поки Asus не говорить, чи з’явиться концепт у продажу.

Користувачі зможуть встановити Windows 8 починаючи з 26 жовтня. Вісімка стане першою операційною системою з віконного сімейства, яку можна буде запускати практично на будь-яких апаратах – ПК, ноутбуках, а також на планшетах.

This entry was posted in Алея досягнень. Bookmark the permalink.

Comments are closed.