Мобільні застосування допоможуть невірному подружжю

Схоже, що у наш час є додатка для кожної сфери діяльності, навіть для зради. Програми здатні ховати компрометуючі СМС, приховувати фотографії і відео. Розробники додатків роблять все, щоб невірне подружжя не попалося на зраді.

Людська природа ненаситна. Ні клятва перед вівтарем, ні штамп в паспорті частенько не уберігають одного з подружжя від інтрижки на стороні. Якщо вже це сталося, багато хто вважає за краще підстрахуватися і захистити свої особисті дані від другої половинки, щоб не попастися на зраді.

Одне з самих незвичайних застосувань такого роду – Slydial, доступне для iOS, Android і Blackberry. За допомогою Slydial користувачі зможуть залишати своїм таємним коханим повідомлення на голосову пошту навіть якщо телефон абонента включений і знаходиться в мережі. Послуга коштує зовсім не дорого – 15 центів за дзвінок, а якщо користувач погодиться прослухати рекламне повідомлення, то і зовсім безкоштовно, повідомляє CNET.

Слід зазначити, що Slydial – далеке не єдине застосування для любителів погуляти на стороні. Програма Cate здатна сама приховувати певні контакти з журналу дзвінків і видаляти Смс-повідомлення. Девіз додатка – Любов сліпа, ми підтримуємо цей стан.

Видалить компрометуючі СМС і додаток Tiger Text, а приховати пікантні фотографії і відео допоможе Vaulty Stocks app, програма, девіз якої – Ніхто ніколи не дізнається, що у вас є, що ховати.

Ці програми можуть виявитися дійсно корисні. Проте слід пам’ятати, що друга половинка може дізнатися про інтрижку не лише через смартфон, але і просто побачивши свого коханого на вулиці, що обіймає іншу. Так що жодне застосування не здатне дати стовідсоткового захисту від викриття.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.