ILost: Apple міняє світ

Перші користувачі нового п’ятого iPhone вже знайшли в нім серйозні недоліки. Град критики посипався на нові карти від Apple, які замінили звичний сервіс Google. Наприклад, парки там перетворилися на аеродроми, музеї розмістилися прямо в річці, а замість Тверської в центрі Москви з’явилася вулиця Горького.

Не судіть занадто строго – просить Apple користувачів. Але як? Якщо центральна залізнична станція в Хельсінкі в новій версії iOS6 перетворилася на парк, як втім і усі відкриті ринки Фінляндії. Що вже говорити про вулицю Горького. Пам’ятайте таку? Так от вона знову є в столиці нашої батьківщини.

Незрозуміло, звідки вони брали інформацію, тому що інформація TomTom використовується і в інших картах, в яких в даний момент все нормально. Це питання до розробників, можливо навіть до тих, які прийшли з Google, – пояснив редактор розділу Смартфони проекту Nomobile.ru Іван Звягин.

Векторні карти з покроковою навігацією, вказівка поворотів і голосовий опис маршрутів. Для реалістичних тривимірних панорам найбільших міст є функція Flyover. Все б добре, але у результаті Бєлград без річок, південно-східна частина Європи просто втрачена, на узбережжі Адріатики, за версією Apple, життя немає. Втім, що сталося з Бруклинским мостом, взагалі залишається загадкою. Користувачі жартують – це апокаліпсис або Apple міняє світ. Мабуть, інопланетні архітектори потрудилися над таким кривим мостом. Диво! А що вони зробили із статуєю Свободи?

Всякі штуки, коли мости провалювалися, – це спроба плоске звернення покласти на рельєф. Тобто тут, як ні крути – так і вийде, – пояснив Микола Калашников, менеджер проекту Яндекс. Карти.

І не дивно, говорять фахівці, навігація не справа декількох місяців. І тут помилки неминучі. Адже у картографічних людей похилого віку карти може бути і менш красиві, але у них в Швейцарії немає білих смуг, ніби частину країни занесло вапном.

Мандрівник Володимир Шерлаев : Вони(карти) досить швидко працюють, що приємно. З мінусів, наприклад, деталізація Ленінградської області. Купа доріг там відмічена украй неправильно.

Варто відмітити, що на відміну від Яндекса, деталізація Московської області у Apple трохи краще, хоча не без огріхів. У столиці, наприклад, знайшли дві вулиці Степана Супруна.

Любителі айфонів вже працюють над джейлбрейком, щоб не загубитися у світі. Карти Apple багато хто жартом називає iLost. Але експерти вважають – усе це більше схоже на піар-акцію.

Іван Звягин : Можливо, є такий деякий агресивний піар-хід. Багато усіляких блогів заведені, можна набрати і подивитися просто список того, що люди знаходять.

Кивл, а не Київ тепер столиця України. Які ще помилки зробив Apple? Нова гра iLost вже в усіх iPhone!

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.