Кіно на великому екрані поміститься в сумочці

Компанія 3M в співдружності з Roku створила незвичайний портативний пристрій, який дістав назву Streaming Projector. Для того, щоб подивитися кіно на великому екрані(їм може стати стіна або стеля), знадобиться лише гаджет розмірами приблизно 10 на 10 см і доступ в Інтернет.

Габарити приладу – приблизно 10,5 на 11 см при висоті в 5. Проектор здатний спроектувати 120-дюймове(304 см) зображення в WVGA – дозволі на практично будь-яку плоску поверхню. Це майже в 3 рази більше, ніж звичайний 42-дюймовий плоскопанельний телевізор. Яскравість зображення складає 60 люменів, повідомляється в анонсі. Детально характеристики пристрою наводяться на сайті виробника.

У проектор вбудований динамік, стандартний роз’єм для навушників і батарея, заряду якої вистачає приблизно на дві години. Так що за бажання подивитися кіно можна буде навіть під час вечірньої прогулянки по місту. У комплектацію входить схожий на флешку адаптер Roku, який дозволяє транслювати на пристрій потокове відео через Wi, – Fi. Постачаннями проектора ексклюзивно займатиметься компанія Amazon. На ринку пристрій з’явиться вже в листопаді, попередня ціна – близько 300 доларів.

У Росії мережеві відеосервіси Netflix, Hulu і Amazon Instant Video, доступ до яких надає девайс, не працюють, тому доки пристрій тут буде даремний. Проте онлайн-кінотеатри активно розвиваються і у нас, так що поява на ринку аналогічного зручного для мандрівників пристрою – лише питання часу.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.